Co je to za knoflíky Mr. Jezero?
Potom ještě políčko vydalo pěkný stříbrňáček.
Zdraví Sid.
Přispívat do diskuze a hlasovat pro vybrané komentáře mohou jen registrovaní. Prosíme, zaregistrujte se nebo se přihlašte!
Nejoblíbenější
| Setkání hledačů Sloup 2026 - 29.-31.5.2026 | |
| Když se daří | |
| Prosba na Klarkona | |
| ID | |
| Pre Klarkona |
Doporučené detektory
|
Rýžování zlata
|
Nejkomentovanější
| Prosba na Klarkona | |
| Když se daří | |
| ID | |
| Kovový špic | |
| Velikonoční barevnej smeťák |
Outdoorové vybavení
|
Autor: XP ZM
2003 - 2026 © DetektorWeb.info - Detektory kovů, detektor web | info@detektorweb.cz
Vytvořilo: Plugo - tvorba e-shopů, tvorba www stránek
Komentáře
Vojtaci
11. 08. 2014, 12:39čtvrt zlatník starého Procházky, je pěkný

Vyhpet
11. 08. 2014, 16:09hezká čtvrtka
jezero
11. 08. 2014, 22:34První knoflík byl původně dvojitý a používal se jak na spínání oděvů, tak i na řemeny. 16-17 století.
Druhý knoflík je dost těžké datovat, protože ve stejné podobě se dělal několik století. 15-17 století.
XP ZM
12. 08. 2014, 06:58Díky moc mistře
.