Copak to je?
Přispívat do diskuze a hlasovat pro vybrané komentáře mohou jen registrovaní. Prosíme, zaregistrujte se nebo se přihlašte!
Nejoblíbenější
| Setkání hledačů Sloup 2026 - 29.-31.5.2026 | |
| Když se daří | |
| Prosba na Klarkona | |
| ID | |
| Pre Klarkona |
Doporučené detektory
|
Rýžování zlata
|
Nejkomentovanější
| Prosba na Klarkona | |
| Když se daří | |
| ID | |
| Kovový špic | |
| Velikonoční barevnej smeťák |
Outdoorové vybavení
|
Autor: severák
2003 - 2026 © DetektorWeb.info - Detektory kovů, detektor web | info@detektorweb.cz
Vytvořilo: Plugo - tvorba e-shopů, tvorba www stránek
Komentáře
tomfzr
04. 08. 2008, 10:20lotové závaží
Dark.Warrior
04. 08. 2008, 10:2116 lotový dekl na sadu lotových závaží - sám byl závažím...
snaipr
04. 08. 2008, 12:36Tady máš odkaz http://www.antiqua-apollon.cz/foto_index.php? fid=266&PHPSESSID=3f615bbd721fe21a5ab0de25a2f7c327
kouzelnik
04. 08. 2008, 17:56je to merna rakouska zalezitost, neco na odvazovani, ale neni to kompletni chybi tam dalsi misticky.
fíha
04. 08. 2008, 19:22Pěkné. Neboj, ty mističky si do něj časem dohledáš
Snoopy
04. 08. 2008, 21:34jednu misku máš u mně

jezero
04. 08. 2008, 22:12Ještě Tě chybí 6 misek.
8, 4, 2, 1¨, 1/2, 1/4 lotů.
Špagi
15. 04. 2010, 23:47Jezero díky, měli jsme to doma ( možná máme ) a nikdy jsem nevěděl na co to je.
Špagi