Úvod / Články

Extrémní testování – 6.9.2014 v Brně

04. 09. 2014 Autor: Redakce DW bez komentáře
Spolu s organizátory zveme všechny zájemce o detektory kovů na akci zaměřenou na ukázku a testování různých (zejména alternativních) detektorů. Organizátoři nabízejí všem možnost osobně si vyzkoušet populární detektor DeepTech Vista Gold se základní i extra-separační cívkou a mimoto se budete moci seznámit i s dalšími detektory – Deus, Tesoro (Tejon/Lobo), Nexus, Golden Mask, Blisstool a jiné – v praxi, v podání svých majitelů. Nezapomeňte si ale vlastní detektor, který si můžete taktéž vyzkoušet a porovnat na připravených cílech.
Proč Extrémní testování? Pro testování jsou připraveny náročnější cíle, od nejmenších zlatých nuget, prstýnku či šperků po menší mince a různé další předměty. Nebude se zkoušet pouze citlivost, ale i separace nebo dosah na malé cíle.
Pokyny organizátorů:
Akce se bude konat v brněnské části Brno Dvorska, tzv. “část obce v obci”, kterou mnozí znáte díky dostihům.
Začneme pozvolna v 9.30 a akci zakončíme ve 14.00. Přes poledne máme připraveno malé občerstvení. Pro aktivity bude vymezen dostatečné velký prostor, dalo by se říci že pole i louka, které pojmou dostatečné množství návštěvníků.
Jednoduše půjde o příjemné poledne a odpoledne ve volném stylu, kde si zájemci budou moci prozkoušet své dovednosti a podívat se, jak na tom vůbec detektor je ve srovnání s ostatními. Úmyslně již v základu nabízíme řadu detektorů na shlédnutí, osahání a otestování, neboť je trh už delší dobu plněn novými modely klasických detektorů a o to více alternativami z jihu, východu i západu. Nebude chybět jistá dávka soupeřivosti, neváhejte se proto zúčastnit a pobavit se!
red.

Komentáře