Feldhellschreiber
Dobry den,
nasel jsem po dedovi ve sklepe tento dalnopis, byl by tu nekdo, kdo by dokazal vyzkouset jeho funkcnost a pripadne odhadnout na zaklade toho jeho realnou cenu?
ps. idelane vychodni cechy 🙏
Dekuji
Přispívat do diskuze a hlasovat pro vybrané komentáře mohou jen registrovaní. Prosíme, zaregistrujte se nebo se přihlašte!










Komentáře
elka
11. 05. 2026, 11:51Konstrukce firmy Lorenz, vyrobený firmou Mende. Vyzkoušet to neumím ale jednoduše rozjet to určitě nepůjde, to už je vyšší dívčí. Navíc to nebylo moc dobře uložený. Cena se dá zjstit snadno - v dražbě, na ebay se to určitě objevuje...
paklo
11. 05. 2026, 14:14Já bych to neriskoval strkat do elektriky, akorát ti tam něco vyhoří. Izolace už budou rozsypané atd. Sběratelský kus parádní, určitě někoho potěší.
Qth
12. 05. 2026, 09:32zdravim,
vyzkouset neni uplne jednoduche, ale lze. pro me jako pro sberatele neni funkcnost uplne dulezita, je treba si s renovaci trochu pohrat. A ano, v zadnem pripade ho k napeti nepripojuj, pravdepodobne ho znicis. je treba nejdriv zkontrolovat a rozhybat mechaniku.
Pokud bys uvazoval o prodeji ci lepe vymene, ozvi se na Qth@sez--m.cz urcite neco vymyslime. diky
Kumbas
21. 05. 2026, 16:27Ahoj, přijel bych se podívat a třeba koupit. Posílám mail. Kumbas@seznam.cz