Flaša od Dabača
Dabač
Přispívat do diskuze a hlasovat pro vybrané komentáře mohou jen registrovaní. Prosíme, zaregistrujte se nebo se přihlašte!
Nejoblíbenější
| Setkání hledačů Sloup 2026 - 29.-31.5.2026 | |
| Když se daří | |
| Prosba na Klarkona | |
| ID | |
| Pre Klarkona |
Doporučené detektory
|
Nejkomentovanější
| Prosba na Klarkona | |
| Když se daří | |
| ID | |
| Kovový špic | |
| Velikonoční barevnej smeťák |
Outdoorové vybavení
|
Kopací nástroje
|
Autor: dabac
2003 - 2026 © DetektorWeb.info - Detektory kovů, detektor web | info@detektorweb.cz
Vytvořilo: Plugo - tvorba e-shopů, tvorba www stránek
Komentáře
pan sluníčko
04. 05. 2006, 15:39Ahoj, taky jsem jí našel a nevím co je to zač
dabac
04. 05. 2006, 15:54a kde si ju našiel?.... máš aj štuplík? - ten ja nemám
Monster
08. 05. 2006, 17:59Stefan
24. 08. 2006, 15:36Dabac možno je to flaša ktorú používalo československé jazdectvo... na fotkách jazdectva sa dá niekedy zazrieť takéto niečo... maju to zavesené cez pleco a až pri boku. Bohvie či to je ono...