Knoflík atd.
Berenique
Přispívat do diskuze a hlasovat pro vybrané komentáře mohou jen registrovaní. Prosíme, zaregistrujte se nebo se přihlašte!
Nejoblíbenější
| Setkání hledačů Sloup 2026 - 29.-31.5.2026 | |
| Když se daří | |
| Prosba na Klarkona | |
| ID | |
| Pre Klarkona |
Doporučené detektory
|
Rýžování zlata
|
Nejkomentovanější
| Prosba na Klarkona | |
| Když se daří | |
| ID | |
| Kovový špic | |
| Velikonoční barevnej smeťák |
Outdoorové vybavení
|
Kopací nástroje
|
Autor: candies
2003 - 2026 © DetektorWeb.info - Detektory kovů, detektor web | info@detektorweb.cz
Vytvořilo: Plugo - tvorba e-shopů, tvorba www stránek
Komentáře
mrcman
14. 12. 2009, 11:12Knofl je američan ww2
Borlis
14. 12. 2009, 11:19díky mrcmane, už vim že ho mám také
ten samej knofl, ale kdyby jste věděli kde jsem ho našel, no prostě haluz
Vojtaci
14. 12. 2009, 11:54našel jsem ho také, ale na místě, kde došlo na našem území k jedné z největších tankových bitev u nás, ale mezi Němci a Sověty
fagin
14. 12. 2009, 13:03Máš tam pivovarské sudové plomby.
mrcman
14. 12. 2009, 13:10Toyota: Ořechov?
Vojtaci
14. 12. 2009, 14:33mrcman: víš, že se lokalita neuvádí, ale asi budeš mít pravdu
jezero
14. 12. 2009, 17:28Poslední dvě olověná kolečka, jsou pivovarské sudové plomby. první o velikosti 2 a půl cm, druhá 3 cm.
Knoflík armády USA, nemusí být přímo z WW II, ale mohl být po válce přivezený s ošacením UNROU.
berenique
17. 12. 2009, 00:00díky kluci za pomoc při určení plomb a knofliku, jinak lokalita je Vysočina