Knoflíky a přezka
Několik německých knoflíků v různé barvě (některé z nich s dobře dochovaným šedomodrým nátěrem Luftwaffe). Ten s prodlouženým očkem je nejspíš určen na protažení ramenní výložkou. Jeden z knoflíků byl zaklíněný do přezky na obrázku. Podle mě jde o část batohu, ale nevím, poradí někdo ve fóru?
Ze zcela jiného období pochází starý měděný knoflík, ze kterého už ale asi nikdo nic nevyčte, nebo ano? Našli jsme i všudypřítomné knoflíky z německých celt a řadu pistolových a puškových nábojů, které jsme zase hluboko zahrabali. Po několika mrcasech už nás střelivo, kterého ještě všude dost, neinteresuje.
S pozdravem Machar a Lukáš
Přispívat do diskuze a hlasovat pro vybrané komentáře mohou jen registrovaní. Prosíme, zaregistrujte se nebo se přihlašte!











Komentáře