Miska a nábojnice
Omlouvám se za fotky a děkuji za určení.
Tabko
Přispívat do diskuze a hlasovat pro vybrané komentáře mohou jen registrovaní. Prosíme, zaregistrujte se nebo se přihlašte!
Nejoblíbenější
| Setkání hledačů Sloup 2026 - 29.-31.5.2026 | |
| Když se daří | |
| Prosba na Klarkona | |
| ID | |
| Pre Klarkona |
Doporučené detektory
|
Rýžování zlata
|
Nejkomentovanější
| Prosba na Klarkona | |
| Když se daří | |
| ID | |
| Kovový špic | |
| Velikonoční barevnej smeťák |
Outdoorové vybavení
|
Autor: Tábko
2003 - 2026 © DetektorWeb.info - Detektory kovů, detektor web | info@detektorweb.cz
Vytvořilo: Plugo - tvorba e-shopů, tvorba www stránek
Komentáře
Tayla
17. 12. 2013, 10:13je to pitítko z německé čutory pro mediky a podobně, bez oušek.
klarkon
17. 12. 2013, 10:13zbytek nb. 12,7x99 BMG výroba USA Frankford Arsenal, Philadelphia
Tábko
17. 12. 2013, 17:11Lze na pitítku najít nějaké značení, a nemohly by ty písmena něco znamenat? Děkuji :)
kote
18. 12. 2013, 11:52pro mediky? ja myslel že je to standard