Náboje, ale do čeho?
formy
Přispívat do diskuze a hlasovat pro vybrané komentáře mohou jen registrovaní. Prosíme, zaregistrujte se nebo se přihlašte!
Nejoblíbenější
| Setkání hledačů Sloup 2026 - 29.-31.5.2026 | |
| Když se daří | |
| Prosba na Klarkona | |
| ID | |
| Pre Klarkona |
Doporučené detektory
|
Nejkomentovanější
| Prosba na Klarkona | |
| Když se daří | |
| ID | |
| Kovový špic | |
| Velikonoční barevnej smeťák |
Outdoorové vybavení
|
Kopací nástroje
|
Autor: formy
2003 - 2026 © DetektorWeb.info - Detektory kovů, detektor web | info@detektorweb.cz
Vytvořilo: Plugo - tvorba e-shopů, tvorba www stránek
Komentáře
Peca WW2
15. 07. 2009, 09:36Ten větší náboj je 11 mm Werndl m. 67 a ty zbývající jsou 7,62x45 vz. 52
Vojtaci
15. 07. 2009, 09:37první patron je do pušky Werndl vz. 1867, druhý patron do pušky a kulometu vz. 1952
mrcman
15. 07. 2009, 12:19Přesně tak, Werndl M67 - má jedinečnou kresbu po úderníku.
Výrobce vypadá na Georga Rota