Úvod / Články

Nová prodejna Detektorwebu v Brně - otevřena!

23. 06. 2015 Autor: Redakce DW 8 komentářů
Jak jsme již s potěšením oznámili, dnes jsme pro Vás otevřeli novou a věříme, že i krásnou brněnskou prodejnu s detektory kovů a příslušenstvím. Naleznete ji na adrese Orlí 3 (Galerie Orlí – 2. patro), 602 00 Brno. Provozní doba je po-pá 10.00-18.00. O chod prodejny a Vaší spokojenost se bude starat David Kincl.Oficiální slavnostní otevření bude tento pátek 19. 6. 2015, kterého se zúčastní Miroslav UC Kratochvíl a celý den se Vám bude věnovat. Navíc jsme pouze pro tento den připravili akci na celý sortiment našeho zboží a to slevu ve výši 10 %. Podmínkou je pouze osobní odběr na této prodejně. V případě, že by požadované zboží bylo již vyprodáno, samozřejmě Vám ho obratem dodáme.

Tento týden budete mít také možnost prohlédnout si v prodejně jeden z unikátních válečných nálezů z Šumavy: ešus provázejícího dramatické válečné osudy australského vojáka S. W. Millse, které Stanley ve zkratce na ešus zaznamenával.

Na následujících fotkách můžete posoudit, jak se nám prodejna povedla. Čekají ji ještě další vylepšení a rozšíření sortimentu. Těšíme se na Vás v Galerii Orlí ve druhém patře.

 Autor:

Komentáře