Pečetítko
Krásné dovolené (s klackama) a samé fajné nálezy :-)))
váleček
Přispívat do diskuze a hlasovat pro vybrané komentáře mohou jen registrovaní. Prosíme, zaregistrujte se nebo se přihlašte!
Doporučené detektory
|
Nejkomentovanější
| Prosba na Klarkona | |
| Když se daří | |
| ID | |
| Kovový špic | |
| Velikonoční barevnej smeťák |
Outdoorové vybavení
|
Autor: váleček
2003 - 2026 © DetektorWeb.info - Detektory kovů, detektor web | info@detektorweb.cz
Vytvořilo: Plugo - tvorba e-shopů, tvorba www stránek
Komentáře
jezero
16. 07. 2007, 11:43To je pečetidlo nějakého vinaře. Je tam vinařský nůž a hrozny vína. Stáří však nevím.
Rellik
16. 07. 2007, 12:33Podobný znak mame jako nas obecni. Jen tam mame navic loukotove kolo. Urcite je to ale z nejake vinice. .
josto
16. 07. 2007, 16:23Jezero ma ma pravdu a len doplnam ze je to prva polovica XIX. storocia
j.krok
16. 07. 2007, 22:40váleček
22. 07. 2007, 18:32to Rellik - odkud jsi pls???