Pomoc s určením
Dekuji za veskere urceni a nasmerovani, ja tyhle veci neznam a ani je nesbiram. Dekuji.
wolwo
Přispívat do diskuze a hlasovat pro vybrané komentáře mohou jen registrovaní. Prosíme, zaregistrujte se nebo se přihlašte!
Nejoblíbenější
| ZÁCHRANA PŘED KAMNY | |
| Identifikace kovové součástky u bývalého letiště | |
| Lesní skládka v sudetech 2 | |
| Dýka HJ | |
| Moje R.A.F. sbírka |
Doporučené detektory
|
Nejkomentovanější
| Přísežná stráž | |
| Moje R.A.F. sbírka | |
| Dýka HJ | |
| Lesní skládka v sudetech 2 | |
| Identifikace kovové součástky u bývalého letiště |
Outdoorové vybavení
|
Kopací nástroje
|
Úvod / Nálezy / Půdovky atd.
Autor: wolwo
2003 - 2025 © DetektorWeb.info - Detektory kovů, detektor web | info@detektorweb.cz
Vytvořilo: Plugo - tvorba e-shopů, tvorba www stránek
Komentáře
snowfell
24. 08. 2021, 20:28Zdarec chlape, bohužel neporadím ale mototechnu by sis otevřít mohl
ať se daří.
Megy
24. 08. 2021, 21:44Dily na auta, tak čtyřicátý léta bych tipnul. Stěrače, zadní světla, přepínače na palubku, světla do interieru, dobíjecí relé, fajfky a mazací hadice. Žlutý žárovky asi do mlhovek.
berni
25. 08. 2021, 08:41Takový všehomix, nutno si uvědomit, že dříve (předválka) si mnoho výrobců "tuctových" automobilů a motocyklů vypomáhalo univerzálními doplňkovými díly (případně i v případě individuální stavby karoserií). Vlastně jsi si to určil již přečtením výrobce. A k žárovkám - ve francii byly po jistou dobu nařízené žluté žárovky nejen v mlhových ale i hlavních světlometech. .
berni
25. 08. 2021, 10:07Takový všehomix, nutno si uvědomit, že dříve (předválka) si mnoho výrobců "tuctových" automobilů a motocyklů vypomáhalo univerzálními doplňkovými díly (případně i v případě individuální stavby karoserií). Vlastně jsi si to určil již přečtením výrobce. A k žárovkám - ve francii byly po jistou dobu nařízené žluté žárovky nejen v mlhových ale i hlavních světlometech. .
Innominus
25. 08. 2021, 17:21ahoj, pokud by to bylo volne mel bych zajem. Diky email je libor. puma@post.cz
aaany
26. 08. 2021, 21:28Ahoj! Parádní hromádka! Několik těch dílů by mi moc pomohlo, chybí mi na autě. Mohl by ses mi prosím ozvat? Díky