Pondělní nález
Hodně signálu pod cívkou přeje Miretchek
Přispívat do diskuze a hlasovat pro vybrané komentáře mohou jen registrovaní. Prosíme, zaregistrujte se nebo se přihlašte!
Nejoblíbenější
| Setkání hledačů Sloup 2026 - 29.-31.5.2026 | |
| Když se daří | |
| Prosba na Klarkona | |
| ID | |
| Pre Klarkona |
Doporučené detektory
|
Rýžování zlata
|
Nejkomentovanější
| Prosba na Klarkona | |
| Když se daří | |
| ID | |
| Kovový špic | |
| Velikonoční barevnej smeťák |
Outdoorové vybavení
|
Autor: Miretchek
2003 - 2026 © DetektorWeb.info - Detektory kovů, detektor web | info@detektorweb.cz
Vytvořilo: Plugo - tvorba e-shopů, tvorba www stránek
Komentáře
drug
20. 05. 2008, 09:49myslim žeč to je štitový groš z rakouska ale ruku do ohně bych za to nedal... je pěkný
kokerss
20. 05. 2008, 15:48Typuju to na Polsko, ale nejsu si jistej
Pajas
20. 05. 2008, 15:50Je to krejcar Tyrolského arcivévody Zikmunda (1446-96).
Prokeš
20. 05. 2008, 18:30Přesně tak, je to Zikmund Tyrolský. Ostatně dá se to vyčíst z opisu. Kdysi jsem byl u nálezu několika set těchto krejcarů. Cena na trhu cca 50 Kč.
Londís
20. 05. 2008, 20:27