Úvod / Soutěže

Prodloužená "Víkendovka" - VÝSLEDKY HLASOVÁNÍ!

27. 01. 2017 Autor: Redakce DW 18 komentářů
Přinášíme oficiální vyhlášení výsledků naší mimořádné soutěže – jubilejního 50. pokračování "Víkendovky". Mnozí si již určitě udělali svá vyhodnocení, takže není proč to dál odkládat:

Na základě součtu všech platných hlasů se vítězem stal příspěvek č. 55, jehož autorem je entjan
Odkaz na příspěvek.

Vítězi jistě přijde v letošní hledačské sezóně vhod skvělá dohledávačka Makro Pointer.

Na stříbrné příčce se usadil příspěvek č. 37 od somiry
Odkaz na příspěvek.

Somira se může těšit na supermagnet 75 kg set s lanem

Bronzový lesk má příspěvek č. 23, který poslal do soutěže Ozzy Odkaz na příspěvek.

Ozzy získává kapesním albem na mince na mince.

Jsme přesvědčeni, že si všechny tyto příspěvky ocenění plným právem zasluhují a vítězům gratulujeme. Ale všichni zároveň víme, že je to soutěž založená na subjektivním hodnocení a vkusu hodnotitelů, vítěze zde neurčují vstřelené góly či vítězné sety, někdo je navíc spíš válkař, jiný má zase slabost třeba pro svátostky… takže pro někoho může být jiný než vítězný příspěvek stejně skvělý nebo i lepší. Ale vítězové mohou být jen tři a berou vše. :-)

Ještě poznámku k hlasování. Za platné jsme podle pravidel brali hlasy těch, kteří mají alespoň pět příspěvků.
V soutěži jsme nakonec nechali přes některé připomínky všechny zaslané příspěvky. Myslíme si, že by nebylo fér, aby na to, že se jedno pravidlo soutěže dalo vyložit dvojznačně, měli doplatit přispěvatelé, kteří si dali práci s tím, aby jejich prezentace nálezů vypadala poutavě, snažili se soutěž zpestřit, prostě vzali ji tak, jak jsme ji zamýšleli především: jako hru. A co je podstatné, jsme přesvědčeni, že tím smysl soutěže a spravedlivé hlasování nejsou nijak narušeny a nikdo nebyl zvýhodněn či diskriminován. Jak už jsme uvedli, příště naformulujeme pravidla pregnantněji.
Nepovažovali jsme také za nutné uvádět nepsané pravidlo, jehož porušení vyvolává mezi gentlemany pozdvižení obočí: tedy, že nikdo nehlasuje sám pro sebe. Příště jej zřejmě budeme muset proměnit na pravidlo psané.

Nakonec jsme si i my v redakci DW mimo soutěž zasoutěžili, :-) abychom si potvrdili, jak obtížné je mezi kvalitními příspěvky vybrat jen ty tři nej. Tak tedy:

Podle UCeho po jeho nekonečně dlouhých mučivých úvahách: Duran, staska, Krmi83
Podle Kasandra po jeho nekonečně mučivých dlouhých úvahách: tuman, Milouš a Napakunk2005.

Z vašich příspěvků je vidět, že jste si soutěž celkově užili, proto můžeme už teď prozradit, že se můžete těšit na podobné klání, v kterém se budete moci rovněž pochlubit svými nálezy. Všem děkujeme za účast, krásné příspěvky a vítězům ještě jednou blahopřejeme.

Komentáře