Prstýnek v rybníku
Zdravím všechny, měla bych prosbu. Už dva roky se pokouším vylovit prstýnek z rybníku, který mi tam hodil ex a marně. Dno je kamenitý, kalná voda. Takže bohužel nereálný pro holku, která nemá detektor a loví pouze po hmatu. Hloubka je to cca 2m. Platím zlatem, děkuji. Když tak kontakt na mě - Daabliceeek@seznam.cz. Finanční odměna jistá.
Přispívat do diskuze a hlasovat pro vybrané komentáře mohou jen registrovaní. Prosíme, zaregistrujte se nebo se přihlašte!








Komentáře
Ozzy
14. 05. 2026, 15:31Ahoj, v kterým kraji je ten rybník?
music
14. 05. 2026, 16:26Kdybyste ve svém prakticky nicneříkajícím příspěvku uvedla alespoň minimální data/fakta - např. z jakého kraje či města pocházíte, jak je velký onen rybníl, nebo jestli znáte (aspoň přibližně) místo, kam ho ho ten váš EX kdysi odhodil, tak by vám možná už dávno někdo odpověděl. .