Úvod / Články

Setkání hledačů pokladů Jedovnice 2018

31. 08. 2018 Autor: Redakce DW 11 komentářů
Detektorweb si Vás tímto dovoluje pozvat na pravidelné přátelské setkání hledačů na Moravě. A protože změna je život, sejdeme se tentokráte v novém místě, a to na břehu krásného rybníka Olšovec ve stejnojmenném kempu v obci Jedovnice. Těšit se můžete jako vždy na zajímavé přednášky, veselé soutěže, prezentaci detektorů, bohatou tombolu, grilované selátko a další doprovodný program. A samozřejmě na skvělou atmosféru, kterou každým rokem vytváříte Vy. A jelikož budeme na novém místě, tak se pro Vás pokusíme nachystat také pár nových věcí :)

V každém případě si zapamatujte nové místo Jedovnice viz. mapa. Kdyby někdo přeci jen omylem zabloudil do Protivanova, tak je to odtamtud jen pár kilometrů.K dispozici by mělo být také lepší zázemí, včetně dostatečně velké parkovací plochy atd.

Z témat chystaných přednášek prozradíme, že se můžete těšit třeba na archeologii, ale také na přednášku Martina Tomana „SS Totenkopfring - Himmlerův prsten cti“. Přednášky budou rozděleny do dvou cyklů v pátek a sobotu.

Mezi nejatraktivnější ceny Vaší oblíbené tomboly budou patřit detektory XP Deus a Makro Multi Kruzer, Teknetics T2 atd.

Podrobné informace zveřejníme v nejbližších dnech.

Vstupné na akci je jako vždy 150 Kč a kromě vstupu zahrnuje také sobotní porci grilovaného selátka a tombolu. Ubytování je zajištěno ve dvou a čtyřlůžkových chatkách a také v pětilůžkových bungalovech.


Ceny ubytování:
Chatka 150 Kč za osobu a noc.
Bungalov 275 Kč za osobu a noc.


Stravování:
Polopenze (snídaně a večeře) 140 Kč za osobu na den.

Rezervaci ubytování provádějte na: brno@detetktorweb.cz nebo telefonicky na tel.: 720 100 700

Celkově se jedná již o neuvěřitelné 22. hledačské setkání, které pro vás Detektorweb pořádá a věříme, že si to letos společně užijeme tak jako v předchozích letech.

 Autor:

Komentáře