Úvod / Články

Setkání hledačů pokladů Sloup 2019

24. 05. 2019 Autor: Redakce DW 2 komentáře
Srdečně si vás dovolujeme pozvat na setkání hledačů pokladů a přátel Detektorwebu – SLOUP 2019, které se opět koná v rekreačním středisku Stap – Sloup v Čechách, tentokráte ve dnech 24.-26. května 2019. Letos se spolu sejdeme již po šestnácté. Speciálním hostem bude Gary Blackwell z Anglie, který je ředitelem marketingu XP a především „Deusácký guru“, můžete ho znát z velkého množství hledačských videí. Těšit se můžete jako vždy na skvělou atmosféru, debatování o hledání, zajímavé přednášky, předvádění detektorů, soutěže, ukázku vojenské techniky, letos navíc na rýžování zlata s mistrem světa v rýžování Františkem Hralou a samozřejmě na kanárské rumy a nebudou chybět ani oblíbená grilovaná selátka. I v letošním roce na vás pochopitelně čeká tradičně velmi nabitá tombola s desítkami skvělých cen. Hlavní cenou bude detektor XP Deus x35 28 cm 2D a mnoho další skvělých cen s celkovou hodnotou přes 120.000 Kč!.


Účast bude určitě opět mimořádná, ubytovací kapacity v rekreačním středisku jsou již skoro zaplněny, ale podařilo se nám je ještě rošířit! Veškeré rezervace ubytování prosím provádějte na brno[zavináč]detektorweb[tečka]cz nebo na tel.: 720 100 200. V penzionu jsou jedno, dvou, tří a čtyř lůžkové pokoje, chatky jsou pro 2 a 4 osoby. Kdo bude chtít, může si samozřejmě přivést stan, prostoru je dostatek. V obci je také k dispozici velké množství dalších penzionů atd.

Tipy na ubytování ve Sloupu a blízkém okolí naleznete na:
http://www.obecsloupvcechach.cz/ubytovani/

Vítání jsou samozřejmě také ti, kteří si přijedou užít program třeba jen na jeden den.

Ačkoliv jsme objednali parádní počasí, tak i přesto doporučujeme těm, co budou spát v chatkách či stanech, vzít sebou teplé oblečení na noc a dobrý spacák. Hlavní jídla - snídaně (sobota, neděle) a večeře (pátek, sobota) je třeba nahlásit k rezervaci ubytování! Celodenní možnost dobrého občerstvení ve stánku je samozřejmostí.

Ubytovávání bude zahájeno v pátek 24. 5. od 17:00 hodin. Podrobnější informace o programu, tombole či cenách za ubytování a jídlo přineseme v krátké době. Hlavní program včetně soutěží, přednášek, porcování selátek, tombola atd. je tradičně v sobotu.

Další dotazy týkající se srazu směřujte na tel.:

720 100 700 (David), 720 100 200 (UC)


Kdo je na setkání vítán?
Zveme všechny slušné kolegy hledače, ať již zkušené či začínající, nové zájemce o hledání... zkrátka všechny, jenž se v dobrém o náš krásný koníček zajímají. Nezáleží na věku či pohlaví! Zúčastnit se samozřejmě mohou celé rodiny – vaše manželky tak budou mít možnost vidět, že stejně „postižení“ nejste sami :o)

Na akci rozhodně nestojíme o kšeftaře s nálezy, rabovače archeolokalit, rejpaly a podobné živly! Samozřejmě opět apelujeme na všechny hledače, aby se během celé akce chovali slušně a to nejen v terénu s detektory, ale i v rekreačním středisku a jeho okolí. Věříme, že jsme schopni ukázat veřejnosti, že nejsme banda vyvrhelů, jak nás některá media občas prezentují. Předem díky všem za dodržování slušných zásad!

Akce je jako každoročně pojata především jako přátelské setkání s pohodovou atmosférou a věříme, že letos tomu nebude jinak a budete se skvěle bavit. Opět nechceme nikoho vázat pevným programem, jde nám především o pohodu. Těšíme se na setkání a věříme, že si to opět společně perfektně užijeme.


Jako malou ochutnávku přinášíme několik záběru z minulých srazů.

 Autor:

Komentáře