Úvod / Články

Sloup 2014 - rekordní účast

15. 05. 2014 Autor: Kasander 26 komentářů
Uplynulý víkend se uskutečnilo ve Sloupu v Čechách již jedenácté setkání hledačů pokladů a přátel Detektorwebu. Navzdory chmurné meteorologické předpovědi, která se nakonec pro "českolipskou lokalitu" vyvrbila milosrdně, jsme se sešli v historicky největším počtu - dorazilo takřka 350 účastníků. Až na pár jedinců se slabšími nervy či zdravím, kteří odřekli těsně před víkendem, ale kteří by se dali spočítat na prstech jedné ruky, se opět ukázalo, že my hledači a hledačky nejsme žádné třasořitky.
Pestrý program - zajímavé přednášky, soutěže, testy detektorů, dvě pečená selata a tradičně bohatá tombola - byly určitě dostatečnou odměnou. A určitě i to, proč tam všichni jezdíme především - možnost setkat se a podebatit vždy po roce s přáteli a se známými u táboráku či na společné hledačce.
Rozsáhlejší obrazovou reportáž ze setkání chystáme na web i do Detektor revue. Prozatím se podívejte na pár snímků a především videa, která natočil pomocí kvadroptéry UC a kmenový grafik Detekor revue Igor, která vám atmosféru uplynulého víkendu ve Sloupu přiblíží i tak trochu "z nadhledu".


A navíc malá virtuální prohlídka pomocí zařízení Galileo od www.motrr.cz, pohyb můžete ovládat myší po kliknutí na tlačítko "view sphere" ;)
 Autor: Kasander

Komentáře