Úvod / Články

Sloup 2021 se bohužel nebude konat

29. 05. 2021 Autor: Redakce DW komentář
Stejně jako vám všem, kteří se každoročně těšíte na přátelské setkání hledačů ve Sloupu pořádané Detektorwebem, i nám je líto, že se letošní ročník nemůže v důsledku pandemie koronaviru uskutečnit. Opatření vlády setkání tak velkého počtu lidí zatím neumožňují a i přes lepšící se epidemiologickou situaci by to asi ani nebylo zcela bezpečné.
Doufejme ale, že se situace bude nadále vyvíjet příznivě, takže na závěr léta vás budeme moci pozvat na naše každoročně druhé setkání – tradiční podzimní sraz na Moravě - už teď se na něj pomalu připravujeme. A máme dobrou zprávu pro ty, kteří si oblíbili komorní prostředí u protivanovského rybníka, kam se opět vracíme. Tak si všichni držme palce. Budeme se na vás těšit s obvyklým bohatým programem, zábavnými soutěžemi, pestrými přednáškami či bohatou tombolou... Přesný termín a program setkání spolu s instrukcemi ohledně ubytování a stravování najdete včas na Detektorwebu a facebooku.
Přejeme všem pevné zdraví, dobrou náladu, vydařené léto a pěkné nálezy, ať si opět máme v Protivanově při táboráku o čem povídat :-)


 Autor:

Komentáře