Určení čapky a něco na pokuk
Do nového roku přeji všem hodně pěkných nálezů.
JUDY
Přispívat do diskuze a hlasovat pro vybrané komentáře mohou jen registrovaní. Prosíme, zaregistrujte se nebo se přihlašte!
Nejoblíbenější
| ZÁCHRANA PŘED KAMNY | |
| Identifikace kovové součástky u bývalého letiště | |
| Lesní skládka v sudetech 2 | |
| Dýka HJ | |
| Moje R.A.F. sbírka |
Doporučené detektory
|
Rýžování zlata
|
Nejkomentovanější
| Přísežná stráž | |
| Moje R.A.F. sbírka | |
| Dýka HJ | |
| Lesní skládka v sudetech 2 | |
| Identifikace kovové součástky u bývalého letiště |
Outdoorové vybavení
|
Kopací nástroje
|
Autor: judy
2003 - 2025 © DetektorWeb.info - Detektory kovů, detektor web | info@detektorweb.cz
Vytvořilo: Plugo - tvorba e-shopů, tvorba www stránek
Komentáře
klarkon
28. 01. 2019, 14:24obr. 8 - vršek ruského dělostřeleckého dvojitého 22sek zapalovače.
Takaru
28. 01. 2019, 20:00Snad to chudák daněk rozdýchal. Rybník v Kummru bez vody, jel jsem teď párkrát kolem, občas jsem zahlédl hledače, jestli jim něco pěkného ještě padlo, kdoví. Každopádně to vyťežené bahýnko, může být celkem zajímavé.
Kobra
28. 01. 2019, 20:44Toho věnce k odznaku je škoda, jinak hezký.
judy
28. 01. 2019, 21:55Pro Takara, já jsem tam párkrát byl, ale když to bylo vypuštěné poprvé po 30ti letech a bylo to docela zajímavé. Jinak v bahně je spousta věcí z letedel. Na levé straně byl v lese ve stanech sklad dílů a na konci války něco zahrabali a něco se naházelo do rybníka.
Takaru
28. 01. 2019, 22:31Vím, v minulosti jsme se o tom bavili v emailu. Párkrát jsem tam také hledal a celkem hezká směska. V souvislosti s prováděnou opravou mě ale celkem zarazilo, že kromě nějaké zmínky o pyrotechnickém zajištění jsem nikde v projektové dokumentaci nenašel žádnou zmínku o nějakém případném archeolog. průzkumu. Ať se daří.