Vánoční kop
Ten kulatý plíšek byl zaklíněn pod sponkou toho odznaku. Tak zatím.
Ahoj Fanhy
Přispívat do diskuze a hlasovat pro vybrané komentáře mohou jen registrovaní. Prosíme, zaregistrujte se nebo se přihlašte!
Nejoblíbenější
| Setkání hledačů Sloup 2026 - 29.-31.5.2026 | |
| Když se daří | |
| Prosba na Klarkona | |
| ID | |
| Pre Klarkona |
Doporučené detektory
|
Rýžování zlata
|
Nejkomentovanější
| Prosba na Klarkona | |
| Když se daří | |
| ID | |
| Kovový špic | |
| Velikonoční barevnej smeťák |
Outdoorové vybavení
|
Kopací nástroje
|
Autor: candies
2003 - 2026 © DetektorWeb.info - Detektory kovů, detektor web | info@detektorweb.cz
Vytvořilo: Plugo - tvorba e-shopů, tvorba www stránek
Komentáře
SALLMON
13. 01. 2009, 13:25Ježíšek opravdu existuje!!
. . 
Venawass
13. 01. 2009, 15:33judy
13. 01. 2009, 19:20Koukám, další kolega ze severu. Gratulace k nálezům.
kacja
14. 01. 2009, 10:36alespoň někdo dostal krásného Ježíška, celý den jsme lítali a nic, jen chřipka jako bonus
vachy001
14. 01. 2009, 16:53Mohu se zeptat odkud jsi? ja z Litoměřic... Písni mi na mejla vachy001@seznam.cz
isi
24. 02. 2009, 16:01Fanhy:Ahoj kdyby bylo to pečtdlo na výmšnu co máš ve starých nálezech tak se ozvi. Koprak