Úvod / Soutěže

Velikonoční prodloužená "Víkendovka"

21. 04. 2017 Autor: Redakce DW 15 komentářů
U příležitosti dosažení jubilejní dvacetimilionté hranice návštěvnosti Detektorwebu a 14. výročí založení Detektorwebu jsme pro vás připravili na velikonoční svátky speciální díl vašich oblíbených víkendových soutěží. A jak bývá při takových kulatých výročích zvykem, půjde o soutěž výjimečnou a věříme, že námětem i cenami atraktivní a že se opět s chutí zúčastníte. Opět to bude pro vás impulz prohrábnout své sbírky, podívat se do vitrínek, šuplíků a krabiček a přitom si třeba i zavzpomínat na zážitky spojené s nálezem.

Vaším úkolem tentokrát bude sestavit ze svých libovolných nálezů či půdovek verzálkami zřetelně čitelný nápis DETEKTORWEB (a to buď jako celé slovo či jako dvě slova DETEKTOR WEB sestavená pod sebou, jako na našem vzoru), a to pomocí libovolného počtu vašich artefaktů. Nápis nafoťte a pošlete mailem na adresu info(zavináč)Detektorweb(tečka)cz.


Na přípravu a zaslání příspěvků máte tentokrát týden, do soutěže budou zařazeny příspěvky, které přijdou do páteční půlnoci 21. 4. 2017. Vždy uveďte svou přezdívku, pod kterou jste registrování na Detektorwebu a jako předmět zadejte "20 milionů". Můžete připojit i krátký text vztahující se k jednotlivým artefaktům.


O vítězi budete opět rozhodovat VY, kteří pravidelně přispíváte na DW: hlasovat bude moci ten, kdo pravidelně přispívá na DW a má minimálně 5 příspěvků – nálezy, články, půdovky atd. (tím vylučujeme z hlasování "mrtvé duše", tedy ty šikuly, kteří si udělají kvůli soutěži na poslední chvíli několik registrací). Každý může dát jednomu příspěvku jeden hlas - ale maximálně příspěvkům třem, a to tak, že do komentáře při hlasování vypíšete čísla příspěvků. Nikdo nesmí hlasovat pro sebe.
Hlasování spustíme na webu v týdnu po uzavření soutěže.

Vítězem se stane ten příspěvek, který v součtu nasbírá nejvíce hlasů. V případě shodného počtu hlasů vybere vítěze náhodně vybraný návštěvník redakce DW. Soutěžní příspěvky jsou seřazeny dle data přijetí.

A stejně jako je výjimečná tato soutěž, výjimečná je i cena pro vítěze: dohledávačka Makro pointer. A nejen to. Ten, kdo obsadí druhé místo, získá krátký rýč Fiskars. Třetí místo pak bude oceněno kšiltovkou Makro. Kompletní nabídku příslušenství pro hledače naleznete jako vždy v našem e-shopu a stejně tak se můžete přijít podívat do našich prodejen v Brně (Orlí 3, 2. patro Galerie Orlí) a v Praze (Žitná 2).

Těšíme se na vaše příspěvky a přejeme všem soutěžícím krásné chvíle při přebírání nálezů do soutěže, vydařené velikonoční svátky a na Velký pátek, kdy se podle pověstí otevírají poklady, nějaký ten splněný hledačský sen.
Redakce DW

 Autor:

Komentáře