Úvod / Soutěže

Velikonoční prodloužená "Víkendovka" - HLASOVÁNÍ!

17. 05. 2017 Autor: Redakce DW 51 komentářů
Začíná hlasování naší soutěže Velikonoční prodloužená "Víkendovka", kterou jsme připravili u příležitosti dosažení jubilejní dvacetimilionté hranice návštěvnosti Detektorwebu a 14. výročí založení Detektorwebu. Vaším úkolem bylo sestavit ze svých libovolných nálezů či půdovek verzálkami zřetelně čitelný nápis DETEKTORWEB (a to buď jako celé slovo či jako dvě slova DETEKTOR WEB sestavená pod sebou, jako na našem vzoru), a to pomocí libovolného počtu vašich artefaktů.
Máte možnost vybrat příspěvek, který vás nejvíce zaujal. Připomínáme pravidla: hlasovat může ten, kdo pravidelně přispívá na DW a má minimálně 5 příspěvků – nálezy, články, půdovky atd. (tím vylučujeme z hlasování "mrtvé duše", tedy ty šikuly, kteří si udělají kvůli soutěži na poslední chvíli několik registrací). Každý může dát jednomu příspěvku jeden hlas - ale maximálně příspěvkům třem, a to tak, že do komentáře tohoto článku vypíše jméno autora či autorů soutěžních příspěvků. Nikdo nesmí hlasovat pro sebe.
Vítězem se stane ten příspěvek, který v součtu nasbírá nejvíce hlasů. V případě shodného počtu hlasů rozhodne o vítězi redakce DW losem. Soutěžní příspěvky jsou seřazeny dle data přijetí.

Hlasovat můžete do středy 17. května 2017 do 24:00 hod, výsledky budou zveřejněny v pátek 19. května 2017.

Zřejmě kvůli náročnějšímu úkolu přišlo příspěvků o něco méně než při minulé "Prodloužené víkendovce", o to ale byly vámi nafocené kreace krásnější a propracovanější a bylo opět vidět, že jste si to užili, prohrábli své sbírky, podívali se do vitrínek, šuplíků a krabiček, s nálezy si láskyplně pohráli a přitom si určitě i zavzpomínali na zážitky spojené s tím kterým nálezem.
Tak trochu jsem vám při prohlížení příspěvků tyto chvíle záviděl a především mangusovi, samozřejmě obdivuji pestrost jeho krásných nálezů podobně jako u ostatních přispěvatelů, ale zejména závidím ty pohodové chvíle, které nad svými nálezy při vytváření příspěvku určitě strávil a s nadhledem se nad nimi zamyslel - výsledkem je výjimečné počtení i pokoukání.

A stejně jako je mimořádná tato soutěž, mimořádná je i cena pro vítěze: dohledávačka Makro pointer.
A nejen to. Ten, kdo obsadí druhé místo, získá krátký rýč Fiskars.
Třetí místo pak bude oceněno kšiltovkou Makro.
Kompletní nabídku příslušenství pro hledače naleznete jako vždy v našem e-shopu a stejně tak se můžete přijít podívat do našich prodejen v Brně (Orlí 3, 2. patro Galerie Orlí) a v Praze (Žitná 2).

Držíme palce všem, kdo si dali práci a zapojili se do naší soutěže.

PŘEHLED SOUTĚŽNÍCH PŘÍSPĚVKŮ:

Soutěžní příspěvek č. 1, Autor: Kajman1


Odkaz na soutěžní příspěvek.


Soutěžní příspěvek č. 2, Autor: Duran


Odkaz na soutěžní příspěvek.


Soutěžní příspěvek č. 3, Autor: Daja


Odkaz na soutěžní příspěvek.


Soutěžní příspěvek č. 4, Autor: lupardo


Odkaz na soutěžní příspěvek.


Soutěžní příspěvek č. 5, Autor: dahled


Odkaz na soutěžní příspěvek.


Soutěžní příspěvek č. 6, Autor: Pheonix


Odkaz na soutěžní příspěvek.


Soutěžní příspěvek č. 7, Autor: tumam


Odkaz na soutěžní příspěvek.


Soutěžní příspěvek č. 8, Autor: mangus


Odkaz na soutěžní příspěvek.


Soutěžní příspěvek č. 9, Autor: Ozzy


Odkaz na soutěžní příspěvek.


Soutěžní příspěvek č. 10, Autor: Swoop


Odkaz na soutěžní příspěvek.


 Autor:

Komentáře