Úvod / Články

Velikonoční víkendová soutěž XII.

29. 03. 2016 Autor: Redakce DW 53 komentářů
Přinášíme soutěž na prodloužený velikonoční víkend, i když ji zcela záměrně spouštíme až na velikonoční pondělí, aby jste měli větší motivaci vysloužit si co nejbohatší pomlázku a mohli si případně soutěžní úkol vyzkoušet. Vaším úkolem totiž bude tipnout si, kolik velikonočních vajec se vejde do německé helmy vzor M42 tak, aby žádné vajíčko nepřesahovalo přes okraj helmy o více než 2 cm. Abychom vám to ztížili, záměrně neuvádíme velikost helmy ani vajíček. My jsme k tomuto zjištění použili vajíčka od českých poválečných nosnic, tedy výrazně poválečných :-) Tentokrát soutěžíme o nůž FOX z černěné nerezové oceli s nylonovým pouzdrem z naší nabídky vybavení pro hledače. Kompletní nabídku naleznete jako vždy v našem e-shopu: www.detektorykovu.cz a stejně tak se můžete přijít podívat do našich prodejen v Brně (Orlí 3, 2. patro Galerie Orlí) a v Praze (Žitná 2).

Vyhrává ten, který se co nejpřesněji trefí do správného počtu. V případě shody rozhodne los za pomoci náhodného návštěvníka naší redakce (Žitná 2, Praha 2), který určí výherce.

Do soutěže budou zařazeny pouze příspěvky, které přijdou do pondělní půlnoci 28. 3. 2016. Samozřejmě všem přejeme krásné velikonoční podndělí a v případě, že na pomlázku vyrazíte s detektorem, ať se vám pod cívkou objeví něco, co vám udělá radost,
Redakce DW

Komentáře