Ví někdo?
Za odpoveď ďakujem, s pozdravom
m_iso13
Přispívat do diskuze a hlasovat pro vybrané komentáře mohou jen registrovaní. Prosíme, zaregistrujte se nebo se přihlašte!
Nejoblíbenější
| Setkání hledačů Sloup 2026 - 29.-31.5.2026 | |
| Když se daří | |
| Prosba na Klarkona | |
| ID | |
| Pre Klarkona |
Doporučené detektory
|
Nejkomentovanější
| Prosba na Klarkona | |
| Když se daří | |
| ID | |
| Kovový špic | |
| Velikonoční barevnej smeťák |
Outdoorové vybavení
|
Kopací nástroje
|
Úvod / Nálezy / Půdovky atd.
2003 - 2026 © DetektorWeb.info - Detektory kovů, detektor web | info@detektorweb.cz
Vytvořilo: Plugo - tvorba e-shopů, tvorba www stránek
Komentáře
Vojtaci
01. 07. 2019, 10:19jde o přilbu model 42
značení by mělo být zevnitř na okruží v temenu hlavy
ale možná je již něčitelné
b
01. 07. 2019, 12:01POLOTOVAR ŠUFANU K VYBÍRANÍ ŽUMPY,, OBROVSKÁ SS SLOWAK RARE
DusanSK
01. 07. 2019, 15:45Ako napísal kolega značena je určite, pozri len na jednej aj druhej strane vnútornej.