Úvod / Články

Víkendová soutěž s Muzeem Františka Josefa I. v Terezíně

31. 07. 2016 Autor: Redakce DW 33 komentářů
V jubilejní – třicátý - díl naší víkendové soutěže jsme pro vás připravili společně s nově otevřeným Muzeem FJI v Terezíně, jehož návštěvu vřele doporučujeme nejen milovníkům RU monarchie, ale všem zájemcům o naší historii. Vaším bude úkolem doplnit do bublin dialog, který si mohli podle vaší bohaté fantazie vyměnit rakousko-uherský císař František Josef I. se svým protějškem na obrázku. Samozřejmě jako vždy formou vtipného komentáře pod článek.
Tentokrát odměníme celkem tři soutěžící: vítěz získá mosaznou medaili věnovanou Muzeem Františka Josefa I. v Terezíně a 2 volné vstupenky do muzea. „Stříbrná příčka“ bere měděnou medaili a volnou vstupenku do muzea a ten, který obsadí třetí místo, dostane hliníkovou medaili a volnou vstupenku. Medaile a vstupenky si budou moci výherci vyzvednout v pokladně muzea.
Do soutěže budou zařazeny pouze příspěvky, které přijdou do nedělní půlnoci 31. 7. 2016.
Těšíme se na vaše tipy, přejeme všem krásný hledačský víkend a jestli ještě nemáte tip kam vyrazit třebas na rodinný výlet, doporučujeme výlet do Terezína a návštěvu muzea Františka Josef I. Podrobnosti o muzeu naleznete na www.terezin-muzeum.cz
Redakce DW

Na závěr jako malá ukázka několik fotografií přímo z muzea.

Komentáře