Úvod / Články

Víkendová soutěž XXXIX.

10. 10. 2016 Autor: Redakce DW 37 komentářů
Připravili jsme pro vás již 39. díl našich víkendových soutěží, vaším úkolem bude opět vymyslet vtipný komentář k fotografii z válečných dob, tentokrát tématicky se vztahující k ceně pro vítěze. Fotografie pochází z bohaté nabídky starých fotografií, které najdete na www.oldphoto.info.
Jelikož účastníkům letošního setkání ve Sloupu i Protivanově velice chutnaly lahodné kanárské rumy z nabídky našeho bufetu, rozhodli jsme se, že tento víkend budeme soutěžit o jeden z nich - COBANA LIQUOR, který nádherně voní a chutná po čerstvých kanárských banánech. Opět chceme odměnit věrné přispěvatele na DW, takže do soutěže budou zařazeny komentáře autorů, kteří poslali na Detektorweb alespoň pět příspěvků (nálezy, články atd. ) - a kteří - jelikož jde o alkohol - jsou starší 18 let! Navíc všichni účastníci, kteří splní podmínky soutěže, obdrží poukaz na 15procentní slevu na kanárský rum podle vlastního výběru z e-shopu kanarskyrum.cz, což by mohl být tip na zajímavý dárek například k blížícím se Vánocům.

Z vašich komentářů vybereme pět, z kterých s pomocí některého z návštěvníků naší redakce (Žitná 2, Praha 2) vylosujeme výherce.

Do soutěže budou zařazeny pouze příspěvky, které přijdou do nedělní půlnoci 9. 10. 2016.

Těšíme se na vaše vtipné komentáře, přejeme všem krásný hledačský víkend.
Redakce DW

Komentáře