Úvod / Články

Vydařený Sloup 2016 IV.

31. 05. 2016 Autor: Kasander 2 komentáře
A na závěr přidáváme ještě pár snímků ilustrujících, jak jsme si to letos ve Sloupu užili a jaká tam byla díky vám pohoda a skvělá atmosféra. A taky jeden nádherný „tématický“ dort pro jednoho oslavence.


Najdete pět rozdílů?
Sloup 2016

Sloup 2015

Vrchní řada - kolegové z německého klubu hledačů Cocos, "proloženy" krásnější částí firmy Detektory Vysočina a dole UC a paní UCová ;)

To fakt není pro mně?

Všechno nejlepší Františku!

Jitko, ten dort se ti fakt povedl!

No ale tohle je lepší...

A ještě vysvětlení pro ty, kteří postrádali Martinovo dělo, kterým s Thee Zeusem už dva roky ohlašovali ve Sloupu i v Protivanově jednotlivé body programu. Martin na nás nezanevřel – jak dosvědčují i jeho stylové mince pro soutěž v řízeném archeologickém průzkumu, rodinné důvody ho zdržely doma v Brně, ale věříme, že z jeho šikovných rukou vzejde pro budoucí setkání hledačů zase nějaké překvapení. A Thee Zeusovi se rozrostla rodina a dva malé detektoráře takže teď má trošku jiné starosti ;)
Chtěli bych ještě jednou poděkovat všem, kteří do Sloupu letos přijeli a vytvořili skvělou atmosféru, která je dobrou tradicí našich setkání. Děkujeme rovněž sponzorům, kteří obohatili naší tombolu atrakticními cenami: výrobce detektorů Teknetics, Rutus, Makro a XP. Těšíme se na všechny příští rok. A kdo by to nevydržel do Sloupu 2017, tak termín setkání hledačů Protivanov 2016 je stanoven 9.-11. září! Zatím ať vám to všem pěkně pípá :-)
UC, Kasander

 Autor: Kasander

Komentáře