Úvod / Články

Výsledky Velikonoční víkendové soutěže (XII.)

02. 04. 2016 Autor: Redakce DW 12 komentářů
Přinášíme výsledky Velikonoční víkendové soutěže. Vaším úkolem bylo tipnout si, kolik velikonočních vajec se vejde do německé helmy vzor M42 tak, aby žádné vajíčko nepřesahovalo přes okraj helmy o více než 2 cm. K tomuto zjištění jsme použili vajíčka od českých poválečných nosnic, tedy výrazně poválečných :-) Tentokrát jsme soutěžili o nůž FOX z černěné nerezové oceli s nylonovým pouzdrem z naší nabídky vybavení pro hledače. Kompletní nabídku naleznete jako vždy v našem e-shopu: www.detektorykovu.cz a stejně tak se můžete přijít podívat do našich prodejen v Brně (Orlí 3, 2. patro Galerie Orlí) a v Praze (Žitná 2).
Výsledek nás samotné překvapil a jelikož jsme se na velikonoční pondělí více věnovali hledání s detíkem než koledování, museli jsme potupně vajíčka dokoupit a UC musel dokonce dvakrát zajít na prodejnu s tímto slepičím produktem, protože se do helmy, kterou máme vystavenou na prodejně vešlo neuvěřitelných 46 vajec. Nejblíže a zároveň do tohoto limitu se svým tipem přiblížil josef II.

Vítězi gratulujeme a získává nůž FOX z černěné nerezové oceli s nylonovým pouzdrem z naší nabídky vybavení pro hledače. Kompletní nabídku naleznete jako vždy v našem e-shopu www.detektorykovu.cz a stejně tak se můžete přijít podívat do našich prodejen v Brně (Orlí 3, 2. patro Galerie Orlí) a v Praze (Žitná 2).

 Autor:

Komentáře