Úvod / Články

Výsledky víkendové tipovací soutěže XIII.

13. 04. 2016 Autor: Redakce DW 7 komentářů
Přinášíme výsledky víkendové tipovací soutěže. Vaším úkolem bylo si co nejpřesněji tipnout, o torzo jakého odznaku se jedná.
Tento víkend jsme soutěžili o nůž FOX z černěné nerezové oceli s nylonovým pouzdrem z naší nabídky vybavení pro hledače. Kompletní nabídku outdoorového vybavení pro hledače naleznete jako vždy v našem e-shopu: www.detektorykovu.cz a stejně tak se můžete přijít podívat do našich prodejen v Brně (Orlí 3, 2. patro Galerie Orlí) a v Praze (Žitná 2).

Většina z vás si s využitím svých znalostí tipla správně: Jde o Bojový odznak pro posádky pancéřových vozidel, čili "tankán" 75 (za 75 bojových akcí).
Toto torzo odznaku bylo součástí nálezu dalších odznaků. Nález byl publikován v časopise Detektor revue 2/2013 pod názvem Tanky z bahna, toto číslo můžete objednat za 40 Kč na www.detektorrevue.cz
Ze správných odpovědí jeden z dnešních návštěvníků redakce DW (Žitná 2, Praha 2) vylosoval výherce. Stal se jím "Viki".

Vítěz tedy získává nůž FOX z černěné nerezové oceli s nylonovým pouzdrem z naší nabídky vybavení pro hledače. Kompletní nabídku naleznete jako vždy v našem e-shopu: www.detektorykovu.cz a stejně tak se můžete přijít podívat do našich prodejen v Brně (Orlí 3, 2. patro Galerie Orlí) a v Praze (Žitná 2).

Vítězi gratulujeme a v pátek se můžete těšit na další soutěž.

Komentáře