Úvod / Rady a návody

Zbierka bodaky

18. 05. 2026 Autor: Killi369  Další příspěvky autora 909× 8

Kamos chce predat zbierku bodakov ale nevie za kolko a kolko asi pitat a kedze je to celkom pekna zbierka tak som sa prihlasil a poprosil vas ci by ste mi nevedeli s tymm poradit a na fotkach je len cast zbierky a ci by ste mi vedeli povedat aj nieco k tym bodakom  nieco individualne?   Dik Killi

Zbierka bodaky
Zbierka bodaky
Zbierka bodaky
Zbierka bodaky
Zbierka bodaky

 Autor: Killi369

Komentáře

slukin88

18. 05. 2026, 11:44

Bajonety.cz- tam si najdeš co potřebuješ, cena nejde říct jen tak, záleží na stavu každého kusu. Jestli je pojistka funkční, jestli není zbrousenej, jestli ke každýmu je pochva. Težko se to bude prodávat jako celek, lepší každý zvlášť.

Buratino

18. 05. 2026, 12:54

už to nepijte

sergej z.

18. 05. 2026, 15:56

Ahoj. Podľa týchto fotiek cenu ozaj neurčíš. Ale určite tieto prezentované bodáky nepovažujem za pekné. Prepáč ja preferujem zbierkový stav a toto max tak na chatu nad kozub. Za prvé ti chýbaju puzdra a závesníky. Za druhé sa už na niektorých vybláznil kutil domáci. Takže veľkú cenu by som nečakal. Ale každému sa páči niečo iné. A verím že kámoš nájde kupca ktorého tá zbierka poteší, a dohodnú sa na primeranej cene. Maj sa pekne.

mayo

18. 05. 2026, 16:36

Z ľavej strany Československy bodak Mauser vz 24 hodnota takto bez púzdra okolo 50 euro, Rakúsko Uhorský Mannlicher m95 bez puzdra okolo 40 euro, Španielsko Cetme 58 bez puzdra okolo 30 euro, Juhoslavia Mauser m44 bez puzdra 40 euro, Nemecko Mauser k98 bez puzdra 50-60 euro, ceny su približné... Na tretej fotke je zaujímavá tá hlavica na tom torze, ak by bola originál tak máš zarobené... Nemecký policajný bodak:wink:

fiskars

18. 05. 2026, 17:39

daj kontakt
mozno poznam niekoho, kto by to kupil
alebo to dajte na bazoš

Killi369

19. 05. 2026, 14:07

killalien@centrum.cz. je toho viac

Killi369

19. 05. 2026, 14:03

ano je to nemecky policajny bodak z druhej svetovej to som si uz zistil a su tam este dalsie bodaky len ich musim vsetky pofotit detajlnejsie a uverejnim to co najskor! diky zatial vsetkym za ochotu

piss

24. 05. 2026, 20:02

Ten policajt je tak zmrvenej, že teda nevim co bys měl zarobené