K.K. Militar V. Reichsbund
Zdravím. Po delší době jsem v těchto vedrech vyrazil do lesů na Opavsku.
Doporučené detektory
|
Rýžování zlata
|
Nejkomentovanější
| Prosba na Klarkona | |
| Když se daří | |
| ID | |
| Kovový špic | |
| Velikonoční barevnej smeťák |
Outdoorové vybavení
|
Kopací nástroje
|
Zdravím. Po delší době jsem v těchto vedrech vyrazil do lesů na Opavsku.
Dobrý den, mam dotaz jestli to je originál a jaký rok. Moc děkuji.
Dobrý den, chtěl bych se podělit o jednu původku - muniční bedýnky na protitankovou pušku 2,8-cm-schwere Panzerbüchse 41.
Prosím místní znalce o určení tohoto dílu Luftwaffe, vše značeno přejímací značkou LW.
Zdravím! Dostal sa ku mne tento opasok. Vedel by niekto určiť?
Zdravým všetkých poctivých hladačov, za tento týždeň som stihol vybehnúť na otočku k Leviciam a zobral som si aj detik. 33C° ma zahnalo do lesa...
Kdo poradí, co to je? Vypadá to na nějakou nabíječku a telefon (vojenský polní?) + lampáž.
Ahojte :) Dokázal by někdo poradit? Nalezeno na ústupovce z druhé světové války.
Dobrý den, poradí někdo, o co by se mohlo jednat? Údajně snad o lokalitu německého vojenského skladu, který byl po válce vyhozen do povětří.
Zdravím, koukám na bazoši po starožitnostech a vidím focené nějaké blbosti na půdě a za tím obrázek s nějakým vojáčkem, hned volám a jedu.
Nabojnica 13 kg mosadze. Dostala sa mi do rúk sovietska nabojnica 130mm výška 1m (995 mm).
Zdravím, nevěděl by někdo, co to je? Uvnitř je napsáno AMERIKA 1914.
Su to zdravotne balicky prvorepublikove alebo povojnove? Dakujem za radu.
Poprosim Klarkona o presnu identifikaciu, vopred dakujem.
Zdarec, je to ostuda, Ag jsem našel první asi po třech letech. A ještě v takovém stavu, skoro na něj nechci sahat.
2003 - 2026 © DetektorWeb.info - Detektory kovů, detektor web | info@detektorweb.cz
Vytvořilo: Plugo - tvorba e-shopů, tvorba www stránek