Úvod / Nálezy / Strana č. 10

Stará tlaková nádoba

Stará tlaková nádoba

07. 02. 26 mayo 924× 3

Dnešná povalovka, vedel by niekto poradiť?

Určení lžičky

Určení lžičky

07. 02. 26 DECIMUS 1216× 10

Čaute všichni! Prosím, věděl by mi někdo říct něco blížšího k téhle kávové lžičce?

Kto poradi - pracka WH

Kto poradi - pracka WH

05. 02. 26 Blondi 1854× 3

V zbierke mam jednu pracku WH, kde by som rad ziskal blizsie informacie. Je z farebneho kovu.

150 mm

150 mm

04. 02. 26 Špagi 2207× 8

Zdravím, před lety coby náplava v naší vesnici jsem se pídil po válečných fotkách a viděl fotku houfnice (nábojnice dole v kaluži).

Blůza II

Blůza II

04. 02. 26 Špagi 844× 0

Zdar pánové, tak jsem důkladně na radu prohledal vnitřek blůzy s brejlema a LED lampou a vykoukly jen tyto špatně čitelné číslice.

Blůza

Blůza

02. 02. 26 Špagi 1841× 7

Zdravím, jen jsem chtěl požádat zkušenější o radu. Dědula co mi toto přepustil neb to nebylo jeho hobby to má po příbuzném a údajně z WWI.  

Sekera, širočina ...

Sekera, širočina ...

31. 01. 26 Stanley78 978× 5

Ahoj zdravím Vás všechny.  Dnes bych poprosil o radu odborníky. Kteří by mi pověděli něco této maličkosti co to vlastnè mám.

Prosba o určení

Prosba o určení

31. 01. 26 Vaso050688 1232× 2

Dobrý deň, toto je môj prvý nález v lese. Je to dlhé cca 120 cm.

Čs. bodák zo zbierky

Čs. bodák zo zbierky

29. 01. 26 1383× 1

Zdravim. V zbierke mam tento krásny bodák vz. 24. Chcel by som poprosiť znalejších o určenie, kam ho priradiť.

Pár nálezů

Pár nálezů

29. 01. 26 Špagi 1303× 7

Zdravím, posílám posledních pár nálezů za R 25.

Dýka

Dýka

28. 01. 26 Margot 1439× 3

Dobrý den, prosím o posouzení toho nálezu, zda se jedná o originální nebo repliku.

Brigadýrka WW2 ČS

Brigadýrka WW2 ČS

27. 01. 26 Jenda1 1665× 13

Poprosil bych, znáte přibližnou hodnotu?

Deky

Deky

27. 01. 26 Martyn751 1155× 6

Zdravím, získal jsem ze starého domu dvě deky a pak z jiného domu další deku. Prvotně mi bylo řečeno, že jsou německé...

Určení odznaku

Určení odznaku

24. 01. 26 hellas 960× 5

Prosím o určení a bližší info tohoto odznaku.  

Z hadru krasavice

Z hadru krasavice

23. 01. 26 kokotka 1477× 5

Ahoj, táta našel na baráku, kde byly kdysi švadleny, uniformu, ty ji přešily,  a tak jsem ji rozpáral a dle původních nití sešil zpět.